+420 605 058 361

Kolekce se stromem života

Kolekce se stromem života

Symbol stromu života má neuvěřitelnou hloubku a je znám již z dob starověku. Každá civilizace, kultura nebo náboženství měla strom života jako božský symbol či propojení všeho živého. O významu stromu života jsme si povídali v našem magazínu, který si můžete najít na naší stránce nebo stačí kliknou na odkaz.

Nyní se pojďme podívat na možná Váš budoucí šperk stromu života. Tím totiž vyjadřujete nejen lásko ke všemu živému, ale nutno dodat, že perfektně padne každé ženě. Velmi oblíbené jsou náušnice nebo přívěsky s motivem stromu života. Neméně oblíbené jsou však i náramky. Koneckonců, vytvořte si s našimi šperky rovnou celý set. Všechny naše šperky strom života jsou z pravého stříbra. A nejen ty. Často bývají rhodiované, což poznáte podle lehce tmavšího odstínu povrchu, avšak o to vyššímu lesku a výrazně vyšší trvanlivosti (rozumějte, že šperk vypadá jako nový po dlouhou dobu a nečerná).

Strom života přívěsek - Vyberte si z nabídky těchto přívěsků, kde naleznete mimo jiné i přírodní drahokamy jako například topaz. Ten dokonale podtrhne samotný význam tohoto symbolu.