+420 605 058 361

Stříbrný náhrdelníky

Stříbrný náhrdelníky

Stříbrné náhrdelníky jsou pro ty, kteří hledají krásný stříbrný šperk pro různé příležitosti a mají rádí pěkně naservírovaný celý komplet. Odpadá tak výběr pouhého přívěsku a následně řetízku. Náhrdelníky mohou být zároveň i ekonomičtější alternativou. Nyní u nás můžete koupit výhradně dámský stříbrný náhrdelník, do budoucna lze však očekávat rozšíření o pánské modely. Pojďme si představit oblíbené alternativy.

 

Stříbrný náhrdelník se srdcem - Asi nemusíme příliš obsáhle psát o tom, že motiv srdce je spolu s dalšími absolutně nejoblíbenějším motivem. Pokud chcete zakoupit stříbrný náhrdelník srdce, u nás naleznete dostatečný výběr. Navíc ke každému šperku máte poštovné zdarma! Srdíčko je jemný decentní motiv, který lze nosit kdekoliv. Stejně tak padne téměř každé ženě, což je dobrou příležitostí pro výběr dárku. Jednoduše nemůžete udělat chybu!

 

Náhrdelník Swarovski - Swarovski krystaly jsou naprostým hitem posledních let a stávají se určitým standardem pro výrobu kvalitních a krásných šperků. Není divu! Pokud totiž zakoupíte šperky s opravdu pravými Swarovski krystaly, třpyt překonává přírodní materiály. A jak autentický krystal poznáte? U každého našeho šperku, ať už se jedná o swarovski náušnice nebo swarovski náhrdelníku či přívěsku, naleznete logo Swarovski elements, pod kterým je unikátní kód, díky kterému si jej můžete ověřit. Odkaz naleznete u popisku jednotlivých výrobků na našem e-shopu. Z vlastní zkušenosti musíme dodat, že oproti levným komponentům, které lze najít v různých e-shopech s krystaly, je rozdíl ve třpytu opravdu znatelný! 

Tip na koupi: Chcete koupit dárek, ale nevíte jaký tvar koupit? Nejvíce prodávanými šperky jsou motivy srdce. Proto doporučujeme volbu swarovski náhrdelník srdce.

 

Snad jsme Vám s výběrem trochu pomohli. Připomínáme, že ke každému šperku máte u nás dopravu zdarma. Vše zabalíme do dárkové krabičky a přidáme drobný dárek! Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat.