+420 605 058 361

Stříbrné náramky

Stříbrné náramky

Vyberte si z kolekce luxusních, stříbrných náramků Savour. Jsou nádherně zpracované a věřte nám! Nebudete je chtít dát z ruky. Někdy vše, co potřebujete k dokončení vašeho outfitu je perfektní doplněk nebo dva, nebo také tři. Pokud jde o nošení šperků, méně je často více. Nejjednodušší způsob, jak vyladit své šperky, je doplňování jednoho kusu, který bude fungovat. Stříbrný náramek dámský vyladí skvěle váš zevnějšek. Vybírejte z nepřeberného množství.

Stříbrné náramky rozzáří

Máte rádi výrazné šperky nebo se raději řídíte heslem, že méně je více? Pokud patříte mezi první skupinu, jistě víte, že náramků můžete nosit více, než jen jeden. A základem může být třeba stříbrný náramek, který bude na vašem zápěstí dominovat. Ne každý však snese několik náramků na své ruce a stačí, když má jen jeden. Za to však chce, aby náramek vynikl. K tomuto účelu, může sloužit třeba swarovski náramek, který může být jemný, nicméně tak lesklý, že si ho všimne opravdu každý. Jestliže jste se rozhodli, že si koupíte náramek, může to být docela obtíž. Na trhu totiž najdete nepřeberné množství. Jste jemná žena, která touží po jemném doplňku? Pak pro vás bude nejlepší opravdu jemný stříbrný náramek, který se lehce bude třpytit na vaší ruce. Nebo jste muž a chcete, aby náramek vynikl na vašem zápěstí? Pak zřejmě budete hledat náramek, který je určen pro pány.

Stříbrný náramek nemusí být jen jednoduchá nit

Když už jste si zvolili, jak by měl váš náramek vypadat, může se vám stát, že i přesto nebudete spokojeni. Jednou z možností, jak náramek doladit jsou přívěšky. Tento způsob kombinování je velmi oblíbený a to zejména proto, že stříbrný náramek vynikne jeden den s jedním přívěskem a druhý den s jiným. Přívěsky lze různě střídat třeba podle nálady, ale také podle příležitosti. V dnešní době je velkou výhodou to, že mnoho věcí si můžeme přizpůsobit sami sobě. U náramku jde především o to, že lze zakoupit náramek, na který se dá psát, respektive na plochu, která je na náramku umístěná. Jste vášniví závodníci? Pak neváhejte a nechte si s partnerkou vyrobit stříbrný náramek s ploškou, na kterou si necháte vyrýt třeba vaše jména nebo krevní skupiny. Možností je samozřejmě daleko více a toto je jen příklad, jak ozvláštnit šperk a osobnost.

Náramek jako doplněk na společenskou událost

Jsou lidé, kteří nosí náramky dnes a denně, jsou ale i tací, kteří je na své ruce často nesnesou, a tak si takové šperky vezmou jen v případě, kdy jsou do společnosti. Pro tyto účely se podívejte na náramek swarovski, který je skvělým a hlavně luxusním doplňkem na takové události. I když to tak nevypadá, náramek může být i barevný. Swarovski náramek může být doplňkem barevnými kamínky, které tak můžete sladit s vaším zevnějškem. V případě, že opravdu vybíráte kousek, který si plánujete vzít jen párkrát do roka, je dobré si koupit takový, který nikdo nepřehlédne a který je třeba i těžší a honosnější.

Dárek v podobě náramku

Dárky v podobě náramku jsou velmi oblíbené, zejména pak jsme se s nimi mohli setkat v minulosti, kdy se často přátelům dávaly náramky přátelství. Tato doba je sice už asi pryč, nicméně to nikomu nebrání stříbrný náramek darovat. Jedinou podmínkou, podle čeho takový swarovski náramek vybírat je jeho velikost. I když se však netrefíte, stříbrný náramek snadno ve zlatnictví upravit na požadovanou velikost. Nebojte se tak udělat radost v podobě šperku a nemusí to být jen to, že muž obdarovává ženu, ale také opačně. Mnoho mužů nosí náramky, pokud to jen trochu jde a nepřekáží jim při práci. Pro pány jsou náramky mohutnější a na pánské ruce vypadají velmi dobře. Stříbrný náramek je tak skvělý doplněk nejen pro vás, ale také pro vašeho milovaného partnera.

Pamatujte, že k náramku je třeba vybrat vhodné stříbrné náušnice tak, aby vše bylo perfektní.