+420 605 058 361

Stříbrný přívěsek srdce - poštovné zdarma

Stříbrný přívěsek srdce - poštovné zdarma

Vyberte si některý náš luxusní přívěsek srdce se třpytivými zirkony, který nebudete chtít nikdy sundat. Na veškeré naše šperky je poštovné zdarma! Navíc dostanete dárkovou krabičku a drobný dárek navíc jako bonus.

Srdíčko je velmi oblíbeným motivem přívěsků. Proč tomu tak je? Jedná se o velmi decentní šperk, který nosíte blízko srdce. Navíc je velmi ženský a elegantní, dá se proto říci, že pokud hodláte někoho obdarovat, s přívěskem srdce neuděláte téměř nikdy chybu. Tak jako většinu šperků lze i tento dělit na skupinu přívěsků s kamínkem a bez něj. Každý nese své pro a proti. Většina žen jsou jako straka. Milují vše, co se třpytí. Aby to ale nebylo jednoduché, některé preferují jednoduché tvary bez zbytečných okázalostí. Často se také hodí jednoduchý šperk k danému outfitu. Je na Vás a Vašem vkusu co zvolíte, každopádně jsme si téměř jisti, že s přívěskem srdce se třpytivými zirkony nikdy nešlápnete vedle.

 

Stříbrné přívěsky srdce patří k nejoblíbenějším vůbec!

 

Jelikož jste si již vybrala jaký vhodný přívěsek z hlediska tvaru zvolíte, nyní zůstává otázkou z jakého materiálu? Pojďme si letmo rozebrat výhody jednotlivých materiálů. Výběr je široký, avšak vítěz je jeden. I když volba může padnout na chirurgickou ocel z důvodu především z důvodu alergií na vzácné kovy, nemusíte být v tomto případě odkázána jen na tento materiál. Stříbrné přívěsky totiž bývají rhodiované (ty naše téměř všechny). Rhodium je vrstva na stříbře, která dělá přívěsek sice lehce tmavším, za to však přináší vyšší lesk a především hypoalergenní vlastnosti. Pokud bychom měli vzhled rhodiovaného přívěsku k něčemu přirovnat, tak to bude právě bílé zlato! Mimo jiné zamezuje černání kovu, což bývá častý kámen úrazu u stříbra.

Pokud zvolíte náš stříbrný přívěsek srdce, u každého výrobku najdete, jakou povrchovou úpravu šperk má. Většina našich šperků je totiž rhodiovaná, vhodná i pro alergiky. Nemusíte se tak zbytečně vzdávat tohoto překrásného materiálu, který překonává vzhledem i dražší zlato.Obáváte-li se černání, nebojte se. Rhodium vydrží dlouho, zvláště nemáte-li agresivní pot. A i kdyby povrch oxidoval, stačí vzít čistící hadřík, přeleštit a šperk je jako nový!