+420 605 058 361

Luxusní náušnice Savour s pravým krystalem Swarovski silver night

Hodnocení produktu
(0)

Ihned skladem

Savour.cz
729 Kč
Poštovné zdarma
Dárkové balení ke každému výrobku
Pozornost ke každé objednávce

Chytrost těchto náušnic musí ocenit snad každá žena, která je uvidí. Jedná se stříbrné náušnice s rhodiovaným povrchem a pravými Swarovski krystaly barvy silver night. Na jakémkoliv večírku nebo i při běžném nošení budou vypadat dokonale! Ale pozor! Nejen, že se jedná o luxusní šperk, navíc i velmi chytrý. Náušnice se totiž skládají ze dvou částí. Můžete je tak buď nosit vcelku, případně oddělit vrchni část, mít z nich drobnější náušnice ve stylu pecek. Záleží jen na Vás! Budou se Vám však líbit, tím jsme si jistí!

Pravý Swarovski krystal, který si můžete ověřit!

Náš šperk je jedinečný tím, že každé náušnice, jsou opatřeny štítkem Crystal from Swarovski a unikátním kódem, díky kterému si můžete ověřit přímo na stránkách Swarovski pravost! Nejedná se tedy o žádné pochybné napodobeniny, kterých je internet plný! Plnohodnotný, ověřitelný krystal.

Pozor! Nejedná se o šperk Swarovski ve smyslu značky. Naše luxusní náušnice pouze používají pravý, ověřitelný krystal z dílny Swarovski!

Možnost ověření naleznete zde: https://seal.crystals-from-swarovski.com/

Tip: Osobně díky mnohaletým zkušenostem v oblasti šperků jsme drželi několik druhů krystalů Swarovski elements, které můžete koupit ve zdejších obchodech. Je jedno, zda-li se jedná o krystaly, které koupíte jednotlivě za 10 Kč nebo hotové šperky. Rozdíl je opravdu markantní! Čiré Swarovski krystaly jsou u našich šperků zcela jiné s neuvěřitelnou až briliantovou hloubkou!

Rozměry: 22 x 9 mm

Průměr krystalů: 9mm (spodní větší), 6mm (vrchní menší)

 

Ukažte mi další náušnice Swarovski.

Zajímají mě všechny stříbrné náušnice.

Materiál Stříbro 925 / 1000
Povrchová úprava Rhodium
Barva Šedá
Druh náušnic Visací
Druh kamene Swarovski

Poštovné zdarma

 

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk nezaplatíte ani korunu navíc při platbě převodem. Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, bude Vás celé poštovné stát pouze 40Kč.

Máme Vás rádi a nepochybujeme o tom, že budete spokojeni.

Doručujeme přes Zásilkovnu, DPD a Českou poštu. U nás si vyberete :-).

 

Expedujeme do 2 pracovních dnů

Zboží Vám vyexpedujeme co nejdříve, nejpozději však do 2 pracovních dnů. Pokud opravdu spěcháte, prvně nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít společnou cestu případně potvrdit, zda-li je požadavek reálný.

 

Postup při reklamaci

Pokud není vše v pořádku, nebo je zboží vadné, postupujte prosím následovně

  • napište nám na info@savour.cz

  • do textu uveďte číslo objednávky se jménem a jako přílohu pošlete fotografii s viditelně vyfocenou vadou produktu

  • vyčkejte, budeme Vás kontaktovat

 

Reklamací se rozumí vada výrobku, nikoliv nevhodný rozměr či jiná představa. V tomto případě nás kontaktujte na stejný e-mail a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

 

Adresa pro reklamace nebo vrácení produktů:

Lukáš Veselský

Slevačská 60, Brno

61500