+420 605 058 361

Poštovné - Dodací lhůty

 

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk nezaplatíte ani korunu navíc při platbě převodem (Zásilkovna a Česká pošta). Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, bude Vás celé poštovné stát pouze 40Kč!

Máme Vás rádi a nepochybujeme o tom, že budete se šperkem spokojeni.

Doručujeme přes Zásilkovnu, DPD a Českou poštu. Doporučujeme pro spolehlivost právě Zásilkovnu. V případě České pošty je pravděpodobné, že bude třeba navštívit Vaši poštu.


Doba doručení kurýrů:

 

Česká pošta - D+2.

DPD - D+2

Zásilkovna - D+2

 

Vysvětlení:

 

D - den podání zásilky na podací místo. Příklad: D+2 znamená, že podáme-li v pondělí zásilku na podací místo (například poštu), balíček by Vám měl dorazit dle našich zkušeností ve středu. O expedici (zabalení a zadání zásilky do systému) budete informování. Rovnou Vám zašleme i sledovací kód, aby jste měli dokonalý přehled o tom, kde se balíček nachází.

 

Za jak dlouho budete expedovat?

 

Zpravidla se snažíme o expedici co možná nejdříve. Počítejte s tím, že expedovat budeme hned další den od objednání, nejpozději však druhý. Expedice v tomto případě znamená zabalení zásilky a zadání do systému kurýrní společnosti. Fyzické odeslání probíhá tentýž nebo následující den.

 

Co když potřebuji balíček velmi brzy?

 

Pokud máte nějaký krkolomný termín, kontaktujte nás prosím. Potvrdíme si, zda-li je to reálné a zároveň se budeme snažit o co nejrychlejší expedici.