+420 605 058 361

Poštovné - Dodací lhůty

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk s výběrem dopravy přes společnost Zásilkovna, nezaplatíte ani korunu navíc při volbě platby převodem. Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, cena se navýší pouze o 40 Kč. Ostatní dopravci jsou zpoplatnění dle aktuálního sazebníku.

Hledáte-li však levné, rychlé a především spolehlivé dodání, Váš výběr by měl padnout právě na Zásilkovnu. Komfortní, jednoduché vyzvednutí bez front, kde mnoho poboček mívá otevřeno i přes víkendy.

Otevírací dobu a funkčnost provozovny si prosím ověřte níže v odkazu, následně ji vyberte při potvrzování objednávky:

https://www.zasilkovna.cz/pobocky


Doba doručení kurýrů:

 

Česká pošta - D+2.

Kurýrní přepravci (PPL, Intime) - D+2

Zásilkovna - D+2

 

Vysvětlení:

 

D - den podání zásilky na podací místo. Příklad: D+2 znamená, že podáme-li v pondělí zásilku na podací místo (například poštu), balíček by Vám měl dorazit dle našich zkušeností ve středu. O expedici (zabalení a zadání zásilky do systému) budete informování. Rovnou Vám zašleme i sledovací kód, aby jste měli dokonalý přehled o tom, kde se balíček nachází.

 

Za jak dlouho budete expedovat?

 

Zpravidla se snažíme o expedici co možná nejdříve. Počítejte s tím, že expedovat budeme hned další den od objednání, nejpozději však druhý. Expedice v tomto případě znamená zabalení zásilky a zadání do systému kurýrní společnosti. Fyzické odeslání probíhá tentýž nebo následující den.

 

Co když potřebuji balíček velmi brzy?

 

Pokud máte nějaký krkolomný termín, kontaktujte nás prosím. Potvrdíme si, zda-li je to reálné a zároveň se budeme snažit o co nejrychlejší expedici.