+420 605 058 361

Poštovné - Dodací lhůty

 

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk nezaplatíte ani korunu navíc při platbě převodem. Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, bude Vás celé poštovné stát pouze 40Kč!

Máme Vás rádi a nepochybujeme o tom, že budete spokojeni.

Doručujeme přes Zásilkovnu, DPD a Českou poštu.


Doba doručení kurýrů:

 

Česká pošta - D+2.

DPD - D+2

Zásilkovna - D+2

 

Vysvětlení:

 

D - den podání zásilky na podací místo. Příklad: D+2 znamená, že podáme-li v pondělí zásilku na podací místo (například poštu), balíček by Vám měl dorazit dle našich zkušeností ve středu. O expedici (zabalení a zadání zásilky do systému) budete informování. Rovnou Vám zašleme i sledovací kód, aby jste měli dokonalý přehled o tom, kde se balíček nachází.

 

Za jak dlouho budete expedovat?

 

Zpravidla se snažíme o expedici co možná nejdříve. Počítejte s tím, že expedovat budeme hned další den od objednání, nejpozději však druhý. Expedice v tomto případě znamená zabalení zásilky a zadání do systému kurýrní společnosti. Fyzické odeslání probíhá tentýž nebo následující den.

 

Co když potřebuji balíček velmi brzy?

 

Pokud máte nějaký krkolomný termín, kontaktujte nás prosím. Potvrdíme si, zda-li je to reálné a zároveň se budeme snažit o co nejrychlejší expedici.