+420 605 058 361

Poštovné - Dodací lhůty

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk s výběrem dopravy přes společnost Zásilkovna, nezaplatíte ani korunu navíc při volbě platby převodem. Vše je pro Vás zdarma při objednávce nad 800Kč! Pokud si však budete přát dobírku, cena se navýší pouze o 40 Kč. Ostatní dopravci jsou zpoplatnění dle aktuálního sazebníku.

Hledáte-li však levné, rychlé a především spolehlivé dodání, Váš výběr by měl padnout právě na Zásilkovnu. Komfortní, jednoduché vyzvednutí bez front, kde mnoho poboček mívá otevřeno i přes víkendy.

Otevírací dobu a funkčnost provozovny si prosím ověřte níže v odkazu, následně ji vyberte při potvrzování objednávky:

https://www.zasilkovna.cz/pobocky


Doba doručení kurýrů:

 

Česká pošta - D+2.

Kurýrní přepravci (PPL, Intime) - D+2

Zásilkovna - D+2

 

Vysvětlení:

 

D - den podání zásilky na podací místo. Příklad: D+2 znamená, že podáme-li v pondělí zásilku na podací místo (například poštu), balíček by Vám měl dorazit dle našich zkušeností ve středu. O expedici (zabalení a zadání zásilky do systému) budete informování. Rovnou Vám zašleme i sledovací kód, aby jste měli dokonalý přehled o tom, kde se balíček nachází.

 

Za jak dlouho budete expedovat?

Ohledně expedice Vás budeme informovat. Budeme se snažit zaslat i sledovací číslo, aby jste měli přehled o tom, kde se Vaše objednávka nachází.

 

Co když potřebuji balíček velmi brzy?

 

Pokud máte nějaký krkolomný termín, kontaktujte nás prosím. Potvrdíme si, zda-li je to reálné a zároveň se budeme snažit o co nejrychlejší expedici.