+420 605 058 361

Prsten s perlou

Prsten s perlou

Vyberte si některé z našich krásných prstýnků s pravou perlou a poštovným zdarma! Vše dodáme v krásném balení. Náš prsten s perlou potěší nejednu ženskou duši.

Všechny prstýnky stejně tak jako ostatní šperky, jsou z pravého stříbra o ryzosti 925 / 1000. Vyberte si prstýnek s perlou, který je Vašemu srdci nejblíže. Zvláště, milujete-li přírodní prvky jako je právě zmíněná pravá perlička.

Z vlastní zkušenosti můžeme dodat, že veškeré šperky osobně vybíráme a fotíme, proto často nešetříme slovy chvály.

 

Prstýnek s perlou s rhodiovaným povrchem?

Jste-li příznivcem sportů, či koupání, obecně doporučujeme stříbrný šperk uschovat. Jsou totiž na výjimečnou příležitost či do společnosti. Nicméně, pokud náhodou zapomenete. vrstva rhodia Vám zamezí případnému černání při kontaktu s vodou či potem. Celkově rhodium prodlužuje vzhled nového šperku a přidá hluboký lesk. Pokud chcete přirovnat odstín prstýnku s perlou s rhodiováním, velmi podobné bude bílé zlato.

 

Stříbrný prsten s perlou od nás v dárkovém balení!

Stříbrný prsten s perlou patří vůbec k nejoblíbenějším druhům prstýnků. Osobně se vůbec nedivíme. Ale aby Váš nákup byl co nejpříjemnější, nabízíme veškeré šperky s poštovným zdarma a navíc jako bonus s dárkovým balením. Pokud tedy darujete prsten, od nás to máte s plným servisem.