+420 605 058 361

Stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice

Vyberte si některé z našich luxusních stříbrných náušnic Savour.  Vypadají opravdu nádherně a navíc veškeré zboží má poštovné zdarma.

Když se zamyslíte, tak možná zjistíte, že každou chvíli řešíte, že má někdo narozeniny nebo svátek. A když už konečně nemusíte kupovat dárky k těmto událostem, nepochybně přijdou vánoce. Ano, je tomu tak, možná už jste na to také přišli, že každý měsíc je něco, jak se říká. Jenže kdo má neustále vymýšlet dárky pro manželku, pro kamarádky, nebo maminku a babičku. Někdy to bývá obtížné, nicméně nikdy, opravdu nikdy, neurazíte ženu šperkem. A co si budeme povídat, náušnice jsou tím pravým dárkem, který zaruč, že dotyčnou překvapíte. Je úplně jedno, že má vaše paní nebo přítelkyně deset různých náušnic, důležité je trefit se do těch, které ještě nemá.

Stříbrné náušnice jsou skvělým doplňkem

U šperků je velká výhoda v tom, že nemusíte zkoumat velikosti. Snad jen byste si možná měli ověřit, že dotyčná má vůbec dírky v uších. Pokud ne, i pro na tyto možnosti výrobci pamatují. Při koupi náušnic se zaměřte na to, jestli třeba obdarovávaná je sportovně založená, tedy ocení malé stříbrné náušnice, které ji nebudou překážet. Možná patří naopak mezi ženy, které rády obráží nejrůznější plesy. A na tyto příležitostí se hodí pro změnu nějaké větší a objemnější stříbrné náušnice. V neposlední řadě můžete také zvolit „něco mezi“.

Visací náušnice prodlouží obličej

Krásné například jsou visací náušnice, které jsou vhodné jak do práce, nebo na svatbu. Hodí se prostě na každou příležitost. Je již na vás, jestli zvolíte stříbrné náušnice, které jsou větší nebo menší. V podstatě opravdu záleží na tom, komu e kupujete. Stejné je to také se vzorem, který na náušnicích je. Ne každé ženě se například líbí kruhy. Proto vždy zvažte, pro koho dárek kupujete. Stříbrné náušnice se zirkony jsou ještě krásnější, než klasické stříbrné náušnice. Zirkon jim dodá ještě větší lesk. Velkou výhodou při k výběru náušnic je opravdu rozmanité zboží. Stejně jako ostatní šperky, se i náušnice vyrábějí z několika různých kovů a je potřeba dát přednost těm, které bude dotyčná opravdu nosit. Může to však někdy být věda. Víte například, že existuje několik typů zapínání a opět to co vyhovuje jedné ženě, nemusí vyhovovat té druhé?

Drahé náušnice jako projev luxusu

Pokud chcete investovat do dvojice luxusních náušnic, zlato je pravděpodobně preferované. Zatímco zlato může být upřednostňovanou volbou pro některé blondýnky, stříbrné náušnice mají rády pro změnu hnědovlásky. Styly nové sezóny zahrnují polodrahokamy a barevné nebo mramorované kameny. Stříbro je také oblíbeným favoritem i mezi celebritami. Pro večerní příležitosti jsou oblíbené náušnice třeba i v černé barvě, přidávají na luxusu, i když to tak zpočátku nemusí vypadat. Vám z naší zkušenosti rozhodně doporučujeme Swarovski náušnice nebo velmi oblíbené perlové náušnice.

Módní trendy v podobě barev

Zatímco zlaté a stříbrné styly jsou určitě nejvyhledávanější, náušnice z růžového zlata se v posledních letech staly populárnější. Ať už dáváte přednost diamantu pokrytému růžovým zlatem, nebo jednoduše zlatému kovu samotnému, existuje spousta stylových možností pro výběr. I stříbrné náušnice nemusí být jen jednobarevné, ale v kombinaci s nejrůznějšími kameny od žluté barvy až po černou. Vybírejte například podle barev oblečení. Kombinace žlutého outfitu vypadá skvěle s náušnicemi, které budou mít žlutý kámen, či jiný barevný doplněk.

Dárek v podobě náušnice ze stříbra

Často se stává, že mnozí z nás přemýšlí, co komu darovat třeba k vánocům nebo narozeninám, a mnohdy sáhneme po šperku. Není na tom nic špatného a takovýmto dárkem potěšíte každou ženu, ale stříbrné náušnice nosí také děti. Podívejte se, jaké varianty můžete vybrat vaší princezně. Každá slečna přeci chce být co nejoriginálnější a samozřejmě chce takové stříbrné náušnice, které se alespoň trochu podobojí nějaké postavičce. Při výběru se dejte pozor na zapínání, které pro malou slečnu může být zásadové. Zapínání také může hrát roli, pokud si náušnice vybírá dáma. Někdo má raději náušnice na háček, protože jdou dobře a snadno sundat. Někomu však nemusí vyhovovat, jelikož se snadno ztratí. Nezapomeňte, že aby vše dokonale ladilo, je třeba vybrat si i vhodný stříbrný náramek, který máme v nabídce také.