+420 605 058 361

Stříbrné náušnice kroužky - poštovné zdarma

Stříbrné náušnice kroužky - poštovné zdarma

Hledáte luxusního a jedinečné náušnice v podobě kroužků? Potom se podívejte na naší nabídku. Stříbrné náušnice kroužky nabízíme opravdu v luxusním provedení a s poštovným zdarma! Navíc ke každé objednávce přidáme malou pozornost.

Kroužky patří k velmi oblíbeným druhům stříbrných náušnic. Mají jednu velmi zásadní výhodu, která je v kombinaci se stříbrem ideální.

 

Lehkost a elegance? Stříbrné náušnice kroužky!

Stříbro je velmi příjemným materiálem pro nošení. Vyznačuje se totiž nízkou váhou a proto si každý šperkař může dovolit vytvořit i větší šperk, který přitom jeho nositelkám neutrhne ucho. To se například nedá říci o chirurgické oceli. Nicméně stříbrné kroužky náušnice jsou díky celkovému designu velmi dobře nositelné, neboť při aktivitách neplandají jako například visací náušnice.

Lze říci, že tato vlastnost je velmi podobná pecičkám, nicméně právě tento druh šperku dovolí vytvořit velmi zajímavé designy, které Vám vyloženě mohou chybět ve Vaší šperkovnici. Mimo klasických zirkonů je mohou zdobit například Swarovski krystaly nebo případně i samotné drahokamy. Záleží jen na Vás, které náušnice kroužky zvolíte.

 

Stříbrné náušnice kroužky s rhodiovaním? Rozhodne je zvažte!

Vrstva rhodia je zcela běžným jevem u stříbrných šperků, které jsou spíše luxusnějšího charakteru. Celkově náušnicím resp. šperkům dodává díky mírně tmavšímu odstínu (připomínající bílé zlato) i vyšší lesk. Nám se tato úprava velice líbí a navíc eliminuje nevýhody, které i tento úžasný kov přináší. Tím nejběžnějším jevem, který všichni moc dobře známé je oxidace povrchu jinak řečeno černání. Pokud je ale stříbro pokryto rhodiem, k takovému procesu nedochází a s trochou nadsázky lze říci, že náušnice pak vypadají velmi dlouho jako nové. Navíc uši se nepotí a proto rhodium nečelí potu resp. neztrácí svoji celistvost. Tím se snažíme naznačit, že Vám takový šperk vydrží oooopravdu dlouho. I tak však neuškodí jednou za čas jej přejet hadřičkou na stříbro a opět je vše jako nové a krásně lesklé.