+420 605 058 361

Stříbrné náušnice pecky - poštovné zdarma

Stříbrné náušnice pecky - poštovné zdarma

Hledáte něco neobvyklého a luxusního? Milujete šperky? Potom se důkladně podívejte na naší nabídku. Stříbrné náušnice pecky v luxusním provedení a s poštovným zdarma!

Jste pravou milovnicí krásných šperků? Aby ne, to je snad každá žena. A víte jaké stříbrné šperky jsou vůbec nejoblíbenější? Tušíte správně. Jsou to stříbrné náušnice! Stříbro totiž jako materiál působí dle našeho osobního názoru velmi mladistvě a přitom neztrácí ani trošičku na luxusu. Zvláště pokud je udržované, což není vůbec nijak složité. Ale o tom si povíme později.

 

Hledáte pohodlný šperk na celodenní nošení? Zvolte stříbrné náušnice pecky!

Stříbro jako vzácný kov je velmi lehounké. S nadsázkou lze říci, že z hlediska váhy budou pohodlné téměř všechny. Je však možné, že patříte do skupiny žen, které mají velmi citlivé ušní lalůčky, které snesou jen velmi lehké náušnice. Potom se vyhněte většinou visacím šperkům, které bývají váhově těžší a méně pohodlné (neplatí to vždy). Zde jsou skvělou volbou náušnice stříbrné pecky. Na uchu se při chůzi či činnosti nijak nehýbou a proto nenamáhají Vaše ucho. Naopak pevně drží a vy se tak nemusíte obávat nepříjemných chvilek. Nemějte ovšem obavy z toho, že by takové náušnice dostatečně nevynikly. Jednak záleží na Vaší šikovnosti a umění sladit celý outfit, náušnice pecky často bývají opatřeny nádherně třpytivým kamínkem v podobě zirkonu nebo i vzácných kamenů včetně diamantu.

 

Náušnice pecky stříbrné s rhodiováním nebo bez?

Skvělá otázka na kterou není až tak lehké odpovědět. Ne nadarmo se říká tisíc lidí, tisíc chutí! My osobně nabízíme primárně rhodiované náušnice. Jedná o luxusní šperk a chceme, aby také tak dlouho vypadal. Vrstva rhodia k tomu významně pomáhá. Takový povrch nejen, že je více lesklý a celkově působí luxusnějším dojmem, nezpůsobuje alergické reakce a především významně eliminuje černání šperku. I proto každé luxusní, stříbrné náušnice bývají v 99% případů rhodiované.

Každá mince má dvě strany a proto někomu může přijít, že rhodiované náušnice či šperky obecně mívají lehce tmavší odstín, který lze přirovnat k bílému zlatu. Zda-li Vám to vyhovuje nebo ne, necháme již na Vás. Za sebe můžeme říci, rhodiovaný povrch z hlediska vzhledu i praktičnosti rozhodně ano!