+420 605 058 361

Stříbrné náušnice pecky - srdce s pravým krystalem Swarovski - clear

Hodnocení produktu
(0)

Ihned skladem

Savour.cz
699 Kč
Poštovné zdarma
Dárkové balení ke každému výrobku
Pozornost ke každé objednávce

Tyto náušnice Vám můžeme opravdu doporučit všemi deseti. Je to nádhera. Motiv těchto náušnic v podobě srdce nikdy nezklame a ten třpyt! Není divu, neboť byl použit pravý krystal Swarovski. Vše je z pravého stříbra navíc s rhodiovaným povrchem. Ten zvyšuje výrazně lesk a eliminuje černání kovu. Co se týče velikosti šperku, je tak akorát. Rozhodně na Vašem uchu nezanikne, ani nekřičí. Průměr je 10mm, což považujeme za ideální i pro celodenní nošení. Tyto stříbrné náušnice pecky jsou opravdu krásné!

Pravý Swarovski krystal, který si můžete ověřit!

Náš šperk je jedinečný tím, že každé náušnice, jsou opatřeny štítkem Crystal from Swarovski a unikátním kódem, díky kterému si můžete ověřit přímo na stránkách Swarovski pravost! Nejedná se tedy o žádné pochybné napodobeniny, kterých je internet plný! Plnohodnotný, ověřitelný krystal.

Pozor! Nejedná se o šperk Swarovski ve smyslu značky. Naše luxusní náušnice pouze používají pravý, ověřitelný krystal z dílny Swarovski!

Možnost ověření naleznete zde: https://seal.crystals-from-swarovski.com/

Tip: Osobně díky mnohaletým zkušenostem v oblasti šperků jsme drželi několik druhů krystalů Swarovski elements, které můžete koupit ve zdejších obchodech. Je jedno, zda-li se jedná o krystaly, které koupíte jednotlivě za 10 Kč nebo hotové šperky. Rozdíl je opravdu markantní! Čiré Swarovski krystaly jsou u našich šperků zcela jiné s neuvěřitelnou až briliantovou hloubkou!

Rozměry: 10 x 10 mm

 

Ukažte mi další náušnice Swarovski.

Zajímají mě všechny stříbrné náušnice.

Materiál Stříbro 925 / 1000
Povrchová úprava Rhodium
Barva Čirá
Druh náušnic Pecky
Druh kamene Swarovski

Poštovné zdarma

 

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk nezaplatíte ani korunu navíc při platbě převodem. Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, bude Vás celé poštovné stát pouze 40Kč.

Máme Vás rádi a nepochybujeme o tom, že budete spokojeni.

Doručujeme přes Zásilkovnu, DPD a Českou poštu. U nás si vyberete :-).

 

Expedujeme do 2 pracovních dnů

Zboží Vám vyexpedujeme co nejdříve, nejpozději však do 2 pracovních dnů. Pokud opravdu spěcháte, prvně nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít společnou cestu případně potvrdit, zda-li je požadavek reálný.

 

Postup při reklamaci

Pokud není vše v pořádku, nebo je zboží vadné, postupujte prosím následovně

  • napište nám na info@savour.cz

  • do textu uveďte číslo objednávky se jménem a jako přílohu pošlete fotografii s viditelně vyfocenou vadou produktu

  • vyčkejte, budeme Vás kontaktovat

 

Reklamací se rozumí vada výrobku, nikoliv nevhodný rozměr či jiná představa. V tomto případě nás kontaktujte na stejný e-mail a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

 

Adresa pro reklamace nebo vrácení produktů:

Lukáš Veselský

Slevačská 60, Brno

61500