+420 605 058 361

Stříbrné náušnice visací - poštovné zdarma

Stříbrné náušnice visací - poštovné zdarma

Hledáte luxusního a jedinečné náušnice? Potom se podívejte na naší nabídku. Stříbrné náušnice visací v luxusním provedení a s poštovným zdarma!

Jste pravou milovnicí nádherných, visacích náušnic? Aby ne. Ženám neuvěřitelně sluší. Získávají body na eleganci a podtrhují celkovou krásu. Visací náušnice se těší velké oblibě neboť jsou výraznější, dokáží eliminovat drobné vady a pomáhají doladit celkový outfit. Jaké jsou případné nevýhody a z jakého materiálu volit?

 

Hledáte pohodlný šperk? Zvolte stříbrné náušnice visací!

Visací náušnice stříbrné patří k ženám od nepaměti. podtrhují celkovou krásu a občas ukryjí nějakou tu drobnou vadu, neboť strhávají pozornost. Abychom byli ale spravedliví, hned na začátku musíme zdůraznit, že pokud patříte do skupiny velmi citlivých žen z pohledu lalůčku Vašeho ucha, dobře zvažte, zda-li visací náušnice nosit. Na druhou stranu pokud se rozhodnete, že ano, nejlepší jsou právě stříbrné náušnice visací. Proč? Protože stříbro je jako materiál velmi lehký a na celodenní nošení pohodlný.Dobře sledujte rozměry a váhu náušnic. Vyhněte se těžkým šperkům posetým mnoha krystaly. Váha se pak celkově výrazně zvýší a stávají se nepohodlnými. To však platí pouze pro citlivější ouška.

Ostatním to vůbec vadit nemusí, naopak! Krystaly (ať už swarovski nebo zirkony) díky svému třpytu a skvělé volbě náušnic, strhnou pohledy jen na Vás.

 

Stříbrné visací náušnice s rhodiovaním? Rozhodně!

Rhodiování je jakýmsi standartem pro luxusní šperky. Jedna strana mince hovoří pro stříbro díky energickému a nádhernému vzhledu. Druhá však přináší určitou starost z pohledu údržby, neboť povrch nijak neupraveného stříbra má tendenci oxidovat (černat). Vždy záleží na podmínkách a osobě, která jej nosí. Naše šperky jsou v 99% rhodiované. Díky tomu jsou více lesklé, eliminují černání a celkově i případné alergické reakce!

Každá mince má dvě strany a proto někomu může přijít, že rhodiované náušnice či šperky obecně mívají lehce tmavší odstín, který lze přirovnat k bílému zlatu. Zda-li Vám to vyhovuje nebo ne, necháme již na Vás. Za sebe můžeme říci, rhodiovaný povrch z hlediska vzhledu i praktičnosti rozhodně ano!