+420 605 058 361

Stříbrné přívěsky

Stříbrné přívěsky

Patříte mezi ty, kdo mají rádi módu? Pak se určitě podívejte na nabídku šperků, které by neměly chybět žádné ženě. Stříbrné přívěsky dokonale doladí váš outfit a vy tak budete vypadat především nevšedně a originálně. U šperků totiž platí to samé, jako u oblečení, různě je můžete kombinovat. Stříbrný přívěsek můžete mít pro různé události, buď jednoduchý na každodenní nošení, nebo třeba nějaký pěkný luxusnější, který si můžete vzít třeba na ples.

Každý den, jiný přívěsek na krk

Chcete-li mít doma několik šperků pro každodenní nošení, zaměřte se zejména na jednoduchost a na vzhled, který doplní váš dekolt. V kombinaci s klasickým oblečením, třeba do práce, bude menší přívěšek působit velmi pěkně. Vybírat samozřejmě můžete z různých kovů, jako je stříbro nebo zlato. Mnohé ženy mají doma několik řetízků. Nemají k nim však žádný vhodný přívěšek na krk. Pak je nejlepší pořídit ke každému řetízku jiný přívěšek. Budete tak mít vždy na výběr. Podívejte se například na stříbrné přívěsky, které se mohou líbit technicky založeným ženám. Každý nemusí na krku nosit znamení zvěrokruhu. Je však vhodné příliš nekombinovat materiál, ze kterého je vyroben váš řetízek, který máte doma s přívěškem, který se vám sice líbí, ale barevně k němu nesedí.

Přemýšlejte nad kombinací

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit vaši milou? Přívěšek na krk může být ideálním dárkem, nicméně by bylo vhodné vědět, jestli dotyčná má k přívěšku také řetízek. V opačném případě, nebo pokud si nejste jisti, je vhodné koupit přívěšek na krk i s řetízkem. Budete tak mít zaručeno, že oba komponenty k sobě budou pasovat, to zaprvé, a za druhé budete vědět, že přívěšek jde na řetízek vůbec navléci. Ne všechny přívěšky mají dostatečnou velikost oka na to, aby se daly navléci na řetízek.

Stříbrné přívěsky pro muže

Přívěšek však nemusí být módní doplněk jen pro ženy, ale také pro může. Podívejte se, co vhodného můžete vybrat pro vašeho manžela. Motivů pro pánský krk je také dostatek. Při výběru platí stejná pravidla, jako u žen. Ujistěte se, že muž řetízky opravdu nosí. Někdy se může stát, že s takovým dárkem nepochodíte. Šperk udělá radost každé ženě. Je jedno, jestli chcete přívěšek darovat k narozeninám nebo k vánocům. Takový šperk udělá radost opravdu každé ženě. Přívěšek na krk má tak velkou výhodu v tom, že nešlápnete vedle, a ještě ke všemu můžete vybírat opravdu ze širokého množství. Když váš dar ještě vylepšíte tím, že koupíte celou sadu, určitě vám dotyčná skočí kolem krku.

Stříbrný přívěšek nemusí být jen na krk

Přívěsky se nepoužívají jen do dekoltu, ale také na náramky na ruce a na nohy. V současné době je to velmi moderní a oblíbené. Pokud tedy víte, že řetízek na krk by byl už asi desátý, který obdarovaný má, zkuste vybrat řetízek na nohu a k tomu nějaký pěkný stříbrný přívěšek. Přívěšky se vyrábí z různých materiálů, záleží však na tom, jaký kov dotyčný nebo dotyčná preferuje. Někdo totiž nosí výhradně zlato, někdo stříbro a jiný zase může dát přednost třeba chirurgické oceli. Zdá se vám přívěšek na krk příliš jednoduchá. Podívejte se na přívěšky také z bílého zlata či nějaké jiné luxusnější. Jaký dárek tedy vyberete vy?

Vyznejte lásku! Stříbrný přívěsek srdce bude top

Šperkem můžete dotyčnému také leccos říci. Samozřejmostí může být vyznání lásky nebo přátelství, nicméně přívěšek na krk může značit také oblíbenou činnost nebo koníček. Podívejte se tak na nejrůznější motivy, které jsou k dispozici. Samozřejmě nejde jen o to, udělat radost někomu jinému, ale také můžete udělat radost sami sobě. Jestli máte takovou potřebu a rádi se obdarováváte, podívejte se, který by se vám mohl líbit, a hlavně si vyberte takový, který doladí vaši osobnost a bude o vás i něco vypovídat!  Víte například, že blondýnky raději nosí zlaté šperky a hnědovlásky naopak stříbrné? Je to dáno tím, že stříbrné šperky vyniknou oproti tmavšímu podkladu vlasů. U blondýnek platí zase to, že zjemní celkový vzhled. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv druh kovu, vybírejte ho s láskou a nemůžete šlápnout vedle. A pokud vybíráte dárek a tápete, vyberte jakýkoliv stříbrný přívěsek srdce. Tím totiž nikdy nic nepokazíte. Stejně tak stříbrný přívěsek anděl nebo velmi oblíbený přívěsek čtylístek.