+420 605 058 361

Stříbrný náhrdelník s pravým krystalem Swarovski ovál light rose

Hodnocení produktu
(0)

Ihned skladem

Savour.cz
999 Kč
Poštovné zdarma
Dárkové balení ke každému výrobku
Pozornost ke každé objednávce

Nenechte si ujít tento nádherný stříbrný náhrdelník s pravým krystalem Swarovski! Nabízíme jej v provedení light rose - světle růžová. Vypadá opravdu luxusně! Nad krystalem jsou dva čiré třpytivé zirkony, které celému šperku dodávají neobyčejný vzhled, který jinde nenaleznete! Vše je pochopitelně z pravého stříbra s ryzostí 925 / 1000 a rhodiovaným povrchem, což zvyšuje lesk a zajišťuje, že šperk nečerná. I řetízek byl pečlivě vybírán k celému šperku tak, aby jste dostali to nejlepší! Není totiž pouze očkový, ale čtvercový, což se ke šperku náramně hodí. V duchu přívěsku je rovněž rhodiovaný.

Pravý Swarovski krystal, který si můžete ověřit!

Náš šperk je jedinečný tím, že každé náušnice, jsou opatřeny štítkem Crystal from Swarovski a unikátním kódem, díky kterému si můžete ověřit přímo na stránkách Swarovski pravost! Nejedná se tedy o žádné pochybné napodobeniny, kterých je internet plný! Plnohodnotný, ověřitelný krystal.

Pozor! Nejedná se o šperk Swarovski ve smyslu značky. Naše luxusní šperky pouze používají pravý, ověřitelný krystal z dílny Swarovski!

Možnost ověření naleznete zde: https://seal.crystals-from-swarovski.com/

Tip: Osobně díky mnohaletým zkušenostem v oblasti šperků jsme drželi několik druhů krystalů Swarovski elements, které můžete koupit ve zdejších obchodech. Je jedno, zda-li se jedná o krystaly, které koupíte jednotlivě za 10 Kč nebo hotové šperky. Rozdíl je opravdu markantní! Čiré Swarovski krystaly jsou u našich šperků zcela jiné s neuvěřitelnou až briliantovou hloubkou!

Rozměry: 31 x 9 mm

 

Chci vidět všechny stříbrné náhrdelníky.

Zajímají mě i swarovski náušnice.

Chci se podívat i na stříbrné přívěsky.

Materiál Stříbro 925 / 1000
Motiv Ovál
Povrchová úprava Rhodium
Barva Aurore Boreale
Druh kamene Swarovski, Zirkon
Délka řetízku 45 cm

Poštovné zdarma

 

Nechceme, aby jste platili zbytečně za poštovné. Za jakýkoliv náš objednaný šperk nezaplatíte ani korunu navíc při platbě převodem. Vše je pro Vás zdarma! Pokud si však budete přát dobírku, bude Vás celé poštovné stát pouze 40Kč.

Máme Vás rádi a nepochybujeme o tom, že budete spokojeni.

Doručujeme přes Zásilkovnu, DPD a Českou poštu. U nás si vyberete :-).

 

Expedujeme do 2 pracovních dnů

Zboží Vám vyexpedujeme co nejdříve, nejpozději však do 2 pracovních dnů. Pokud opravdu spěcháte, prvně nás prosím kontaktujte, pokusíme se najít společnou cestu případně potvrdit, zda-li je požadavek reálný.

 

Postup při reklamaci

Pokud není vše v pořádku, nebo je zboží vadné, postupujte prosím následovně

  • napište nám na info@savour.cz

  • do textu uveďte číslo objednávky se jménem a jako přílohu pošlete fotografii s viditelně vyfocenou vadou produktu

  • vyčkejte, budeme Vás kontaktovat

 

Reklamací se rozumí vada výrobku, nikoliv nevhodný rozměr či jiná představa. V tomto případě nás kontaktujte na stejný e-mail a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

 

Adresa pro reklamace nebo vrácení produktů:

Lukáš Veselský

Slevačská 60, Brno

61500