+420 605 058 361

Stříbrný náhrdelník srdce - poštovné zdarma

Stříbrný náhrdelník srdce - poštovné zdarma

Vyberte si svůj nový luxusní náhrdelník srdce, který naleznete jen u nás! Navíc ke každému výrobku máte poštovné zdarma a dárkovou krabičku.

Stříbrný náhrdelník srdce je stejně jako u přívěsků srdce jedním z nejhledanějších a nejoblíbenějších tvarů vůbec. Nelze se vůbec divit, protože univerzálnost použití vyloženě nabádá k obdarování někoho blízkého.

 

Náhrdelník srdce v mnoha podobách?

Pokud si myslíte, že srdce nemůže být nápadité, tak věřte, že se skutečně mýlíte. Srdíčka v podobě šperků naleznete v tolika provedeních, o kterých se Vám ani nesnilo. A to je na špercích to krásné. Hledáte něco jemného a obyčejného, vybírejte náhrdelník srdce bez kamínků  kterým se například přímo provléká řetízek. Jednoduché a opravdu krásné řešení pro každého.

Většina žen však miluje něco třpytivého. Koneckonců i to je úspěch mnohých šperků. Poté může být nasnadě volba klasického přívěsků ve tvaru srdce, ke kterému dokoupíte řetízek a máte celý náhrdelník! Velmi pěkné jsou pak stříbrné náhrdelníky srdce ve tvaru zámečku, který je posázený třpytivými, drobnými zirkony.

Je i tohle málo? Zvolte swarovski náhrdelník srdce, který je pro svůj třpyt vyloženě nejoblíbenějším!

 

Masivní náhrdelník srdce? Pokud vhodně zkombinujete...

Mezi velmi vyhledávané šperky patří také masivní náhrdelníky různých motivů zejména pak srdce. A protože jsme každá osobnost unikátní, představa o "masivnosti" se může lišit. Pro někoho to může být již centrimetrový přívěsek, pro druhého ne. V každém případě u každého našeho ručně foceného výrobku vidíte, jak daný produkt na krku vypadá! A aby jste měla možnost si jej dokonale prohlédnout, přidali jsme i video. 

Považujeme za nutné také zmínit, že většina našich šperků je rhodiovaná. Pro Vás to znamená vyšší lesk, mírně tmavší odstín v barvě bílého zlata a především eliminace černání.