+420 605 058 361

Stříbrný přívěsek anděl - poštovné zdarma

Stříbrný přívěsek anděl - poštovné zdarma

Vyberte si některý z našich luxusních přívěsků anděl, nebudete litovat. Luxusní zpracování a pozor! Na všechny šperky máte poštovné zdarma! Jako pozornost dodáme dárkové balení a drobný dáreček. Proto se příliš nerozmýšlejte.

Stříbrné přívěsky patří obecně k velmi oblíbeným. Nabízí mnoho krásných motivů, které budou slušet vždy a všude. Jedním z velmi oblíbených ne-li nejoblíbenějších je právě přívěsek anděl.

 

Darujte dokonalý přívěsek anděla strážného

Přívěsek anděl strážný může být skvělý dárkem pro druhého, avšak stejně tak i pro sebe. Andílek symbolizuje něco nadpozemského, jemného. Nic si nezadá s motivem lásky, neboť často anděl drží srdce, nebo jím je nějakým způsobem ozdoben. Anděl jako přívěsek je dokonalou souhrou elegance. Noste tento šperk kamkoliv, kdykoliv a nikdy Vás neomrzí. Bývá osazen drobnými zirkony, které se na světle krásně třpytí. Koneckonců vyberte si sami! Každý jednotlivý šperk má autentické fotografie i video. Přesně víte, co kupujete! Andílka Vám navíc krásně zabalíme do dárkové krabičky. To se hodí zejména pokud chcete něco tak krásného darovat druhému.

 

Stříbrný přívěsek anděl? Bude stříbro vhodným materiálem?

Na tento nadpis se nám chce odpovědět jednoslovně. "Ano". Stříbro se k tomuto motivu hodí snad více, než k jakémukoliv jinému. Barva tohoto vzácného kovu spolu s jemností, která k němu neodmyslitelně patří, přímo předurčuje přívěsek andílek vyrobit právě ze stříbra.

Naše stříbrné šperky jsou v drtivé většině případů rhodiovány. Jedná se o povrchovou úpravu stříbra, kde se nanese vrstva rhodia na povrch, díky čemuž je šperk odolnější. V praxi to znamená, že výrazně omezuje černání, povrch se více leskne a nezpůsobuje alergie (přesto pro silné alergiky nedoporučujeme). Stříbrný přívěsek anděl je dle našeho názoru jeden z nejkrásnějších šperků vůbec. Nečekejte ale nijak velké rozměry. Takový přívěsek je symbolem elegance, nikoliv extravagance! Každý náš výrobek je focený na těle pro přesnou představu o tom, jak bude na těle vypadat. Samozřejmostí jsou rozměry výrobku u popisku.

 

Větším rozměrům se může těšit přívěsek andělské křídlo

Pokud přece jen toužíte po nějakém rozměrově zajímavějším stříbrném přívěsku, mohl by Vás zajímat přívěsek andělské křídlo. Samotným motivem je také decentní a na krku? Vypadá dokonale! Velmi zajímavé jsou zejména modely zdobené třpytivými zirkony. Pořádně si je prohlédněte a zvažte, který si pořídit. Nezapomeňte zvolit vhodný řetízek. Sebehezčí přívěsek může pokazit špatný výběr řetízku. Zde doporučujeme zvolit něco exkluzivnějšího. Velmi pěkné jsou plátované řetízky, které se hodí k andílkům vůbec nejvíce.