+420 605 058 361

Výměna velikosti/vrácení

Zajímá mě jak mám

a) vyměnit velikost

b) vrátit zboží
 

a) Jak mám vyměnit velikost ?

Nesedlo? Nevadí, výměna je do 14 dní zadáčo :) 

Zboží nám pošlete zpátky na naší adresu Olicon Logistics, U Prioru 1076/5, 161 00 Praha 6. Přibalte k tomu formulář pro výměnu velikosti který stáhnete zde a informujte nás na emailu info@stonewear.cz, že posíláte balíček na výměnu. Uveďte rovněž do emailu, co chcete vyměnit a za jakou velikost, uspíšíte tím celý proces.

Důrazně prosíme o informování emailem – není to Vaší povinností, ale pamatujte, že tím uspíšíte celý proces výměny,  zasíláte balíček službou 3-tí strany a bohužel, už se nám párkrát stalo, že Pošta své povinnosti nesplnila a balíček se vrátil zpátky odesílateli.

 

b) Jak mám vrátit zboží?

Nelíbí? Nesedí? (Ne)vadí ale co už :) Do 14-ti dní můžete zboží vrátit. Mrzí nás to, ale chápeme, že přes ten net to je někdy složité. Vraťte nám to zdarma a bez udání důvodu. Jen nezapomeňte zboží zaslat s obalem a visačkami :) Stáhněte si protokol vrácení zde

Kousky, které vracíte musí být nenošené, v původním neponičeném obalu a s visačkou. Věříme, že pro vyzkoušení, jestli zboží sedí, není třeba hned vyhazovat obal a strhávat visačku. Jinak už totiž zboží nemůžeme poslat někomu dalšímu, a abychom Věc uvedli do původního stavu musíme něco strhnout z vracené částky. Ale nebojte, standardně to neděláme.

Peníze vrátíme nejpozději na účet do 10 dnů po tom, co nám balíček dorazí.


Kam vrátit ?

Poštou, osobně nebo Zásilkovnou s její funkcí reklamační asistent na adresu:
 

Olicon Logistics, U Prioru 1076/5, 161 00 Praha 6.